9 Ağustos 2012 Perşembe

OKUDUM BİTTİ... SERDAR ÖZKAN / KAYIP GÜL 2ARKA KAPAK YAZISI
Kalbinizin içinde mucizevî bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Kalbinizin içindeki odalarda Kayıp Gülünüzü, Ölümsüzleri, Ruhu ve Sevgi'yi aramaya?

Hazırsanız, keyifli okumalar.

Kanada'dan Japonya'ya, Brezilya'dan Çin'e dünyanın dört bir yanında okurların büyük beğenisini kazanan Kayıp Gül, Türkiye'de 84 hafta Çok Satanlar listelerinde kaldı, 2010 yılının en çok okunan romanı oldu.

Kayıp Gül 2: Ölümsüz Kalp dünyanın en çok dile çevrilmiş romanları arasında yer alan Kayıp Gül'den esinlenilmiş, yüreğinizi ısıtacak yeni bir roman.


BENCE....

Rüyalardan, düşlerden, fantastik romanlardan hoşlanıyorsanız tam size göre. Diana'nın yine içsel bir yolculuğuna tanık olacaksınız. İkiz kardeşi ! Mary'yi kurtarmak için zorlu yollardan nasıl geçtiğini, verdiği kararlarda nasıl zorlandığını ama bir süre sonra aklını değil kalbini kullanmaya başlaması ve yüreğinin sevgi ile dolması ile kitapta yine sürpriz bir son sizleri bekliyor.4 yorum:

 1. Ben de okudum bu kitabı. Diana'nın kendi içsel yolculuğunda çıkan sürprizler kitabı daha heyecanlı kılıyor.Ayrıca bloğun çok şekermiş benim bloğuma da beklerim :)http://simlikalemim.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler Sıla , hemen geliyorum :)))

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, blog unuzu çok beğendim ve sizi "blogger anneleri" nden buldum "bu siteye katıl" butonundan takipçi olmak istiyorum. Sizi de kendi blog umda takipçi olmaya beklerim :)

  http://momsblognote.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Beril, görüşmek üzere:))

  YanıtlaSil

CANIM OĞLUM ERGİN'İM

Lilypie Fourth Birthday tickers

Special design for Hayat Her Daim Güzel by GeCe